صندلی رستوران که در فضای باز آن رستوران استفاده می شود، معمولا فلزی یا آلومینیومی می باشد. صندلی آلومینیومی برای فضای باز رستوران ها، کافه ها، هتل ها استفاده می شود. این صندلی ها دوام و مقاومت بالایی دارند. حتما وقتی به کافه ای وارد می شوید، صندلی کافه بیشتر از همه چی توجه شما را جلب می کند. اما کمتر کسی هست که تاریخچه صندلی رستوران را بداند. اما بهتر است اطلاعاتی هر چند اندک راجع به تمام چیزهایی که در اطراف ما وجود دارند داشته باشیم و بدین ترتیب اطلاعات عمومی خود را  در حد مطلوب نگه داریم.

تاریخچه ی استفاده از فلزات در ساخت میز و صندلی ها

اولین استفاده از فلز در صنایع میز و مبلمان، ساخت یک میز چدنی در کشور آلمان بود که سه پایه داشت و دایره شکل بود.

صندلی رستوران فلزی، که امروزه در مکان های متفاوتی استفاده می شوند، ابتدا در دهه ی 1830 به علت افزایش استفاده از آهن و دیگر فلزات در صنایع ساختمان سازی، برای فضاهای مختلف به خصوص فضاهای باز رستوران ها مورد استفاده قرار گرفتند. این زمان در واقع شروع دوره ی رونق گرفتن مبلمان فلزی بود.

در دوران قرون وسطی، استفاده از آهن در ساخت تخت خواب بسیار استفاده می شد که سبب افزایش پایداری تخت خواب ها در مقابل رطوبت بود.

در قرن بیستم سه طراح مبلمان و صنایع وابسته، طرح های متفاوتی با استفاده از مواد مختلف ارائه دادند. یکی از آن ها فلز خمیده و جوشکاری شده را به عنوان ماده اصلی برای ساخت مبلمان و میز ها استفاده می نمود. در حالی که دو طراح دیگر از فلز فولاد برای تهیه مبلمان استفاده می کردند.

امروزه از سه نوع فلز به عنوان انتخاب اصلی در ساخت مبلمان فلزی استفاده می شود. چدن هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد. به علت محکم بودن آن در محیط های بیرونی که امکان وزش باد زیاد است بسیار مفید است.

آهن هم باید ضد آب شود تا به راحتی بتوان در محیط های مرطوب هم از آن استفاده کرد تا دچار زنگ زدگی و خوردگی آهن نشود. فلز آلومینیوم هم به علت سبکی در جاهایی که وزن کم مورد نیاز است می تواند خیلی ایده آل باشد.

آلومینیوم همچنین اشکال زنگ زدگی آهن را ندارد و این یک مزیت عالی می باشد؛ که سبب می شود سازندگان مبلمان داخلی و خارجی از آن در کارگاه هایشان استفاده نمایند.

فلز دیگری که در این صنایع مهم مورد استفاده قرار می گیرد فلز فولاد است. فولاد خاصیت خوردگی ندارد و استحکام زیادی دارد.

در زمان های گذشته کار ساخت مبلمان به علت کم بودن تجهیزات و یک کار دستی و هنری بودن شغل سختی بوده اما امروزه به دلیل وجود انواع ماشین آلات و تجهیزات به روز، ساخت را آسان تر کرده و همچنین طرح های به روزی برای ارائه به بازار فراهم نموده است.

غذاها از زمانی که انسان ها به دنیا آمدند، وجود داشته است. خب در آن زمان از هر چیزی که در اطرافشان بود برای سیر کردن خود و انرژی گرفتن استفاده می کردند. انسان های نخستین از برگ و میوه ی درختان در ابتدا استفاده می کردند بعدتر با  کشف آتش و به فکر افتادن برای استفاده از دیگر مواد برای خوردن، به فکر طبخ غذا افتادند. از آن زمان تاکنون روش ها و ابزارآلات متفاوتی برای تهیه و طبخ غذا به وجود آمده و مورد استفاده قرار گرفته است.

همچنین در زمان های دور جایی به عنوان رستوران یا کافه برای سرو غذا نبوده و محل خوردن غذا فقط به درون خانه ها محدود می شده است. اما در دهه ی 1950 به دلیل گسترش بزرگراه های دنیا، احتیاج به توقف بین مسیر و استراحت افزایش یافت. مسافران به مکانی نیاز داشتند تا غذایی صرف کنند و تجدید قوا شوند تا انرژی لازم برای ادامه سفر تا رسیدن به مقصد را داشته باشند. خیلی از مسافران دوست داشتند که در جایی آرام با امکانات به استراحت بپردازند. و هم غذای خود را با آرامش میل کنند و هم بتوانند خستگی ناشی از مدت طولانی داخل ماشین نشستن را از تن به در کنند. و در ضمن صندلی رستوران راحت و مناسب باشد.

ویژگی صندلی رستوران، هتل و کافه با جنس آلومینیوم

شاید یکی از مهم ترین ملزومات تاسیس یک رستوران، تهیه صندلی ستوران می باشد. برای صاحب رستوران انتخاب صندلی رستوران مناسب یکی از چالش های شروع کسب و کار می باشد.

دوام و مقاومت صندلی رستورانی

مبلمان آلومینیومی مناسب برای فضاهای باز رستوران ها، کافه ها و هتل ها می باشند. صندلی رستوران که در فضای باز استفاده می شود حتما باید در برابر عواملی مانند رطوبت، نور خورشید، برف و باران مقاوم باشد. در خرید صندلی هتل برای محیط های مرطوب به ویژگی ضد آب بودن آن توجه نمایید.

راحتی صندلی رستوران

از دیگر ویژگی های یک صندلی رستوران خوب برای فضای باز، می توان به نشیمن گاه راحت آن اشاره کرد. قابل شست و شو بودن و ضد آب بودن صندلی رستوران در فضای باز نیز بسیار مهم است.

سبک بودن صندلی رستوران

از دیگر ویژگی های یک صندلی رستوران آلومینیومی می توان به سبک بودن آن اشاره کرد. کم حجم بودن صندلی رستوران مهم است، که بتوان از آن به راحتی در هر قسمتی از فضای باز رستوران استفاده کرد.

مقرون به صرفه بودن صندلی رستوران

یکی دیگر از ویژگی های مهم مبلمان فضای باز رستوران ها، مقرون به صرفه بودن آن است. به عبارتی، قیمت تعیین شده برای هر مدل از میز و  صندلی ها باید مناسب و رقابتی باشد. در گام اول تاسیس رستوران، با توجه به اینکه رستوران هنوز به سود دهی نرسیده، برآورد هزینه های رستوران بسیار مهم است.

کیفیت صندلی رستورانی

امروزه انتخاب صندلی رستوران، به عنوان سرمایه گذاری برای فروش بیشتر قلمداد می شود. یکی از تصمیمات مهم صاحب رستوران، انتخاب درست صندلی رستوران می باشد. بازگشت مشتریان برای صاحب رستوران بسیار مهم است. پس سعی کنید قبل از هر کاری، بودجه ی لازم را برای خرید صندلی رستوران با کیفیت کنار بگذارید.

هرگز کیفیت را به خاطر قیمت فدا نکنید. مهم ترین چیز برای مشتریان، راحتی نشستن بر روی صندلی رستوران است.

در کل استفاده از صندلی رستوران آلومینیومی به دلیل سبکی طرفداران بسیاری دارد. و به علاوه برای جابجایی در فضای باز بسیار راحت و مناسب هستند. و ایجاد دردسر و مشکلی برای مشتریان ندارد. برای زیبا سازی فضاهای باز رستوران، کافه و هتل، صندلی رستوران آلومینیومی و فلزی انتخاب مناسبی است.

از دیگر ویژگی های صندلی رستورانی آلومینیومی، عدم نفوذ آب و نم در آن است. دوام و کیفیت صندلی رستوران آلومینیومی مثال زدنی است و برای فضای بیرونی رستوران، کافه و هتل بسیار مناسب هستند.

برای بهره مندی حداکثری از فضای بیرونی رستوران ها، مبلمان باغی پیشنهاد خوبی هستند. صندلی رستوران آلومینیومی و فلزی می تواند گزینه مناسبی برای پذیرایی از مشتریان و میهمانان باشد.

طرح های زیبایی از مبلمان فلزی و آلومینیومی وجود دارد، از جمله ی آن ها می توان به میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل آزالیا رستورانی، میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل آنتوریوم رستورانی، میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل رز رستورانی، میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل کاغذی رستورانی و میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل حنا رستورانی اشاره کرد.

چرا  انتخاب صندلی رستوران اهمیت دارد؟

در جوامع امروزی بیشتر افراد تمایل به صرف غذا در بیرون از منزل دارند. تنوع و در دسترس بودن رستوران ها و غذا های آماده، سبب شده افراد بعد از یک روز کاری خسته کننده، برای صرف غذا و گذراندن اوقاتی خوش به رستوران ها مراجعه کنند. می توان گفت برای مدیریت یک رستوران، تخصص و تجربه خیلی مهم است. و آنالیز رفتار رقیبان هم فراموش نکنید.

تنوع رستوران ها در سطح شهر، امکان انتخاب و مقایسه رستورانها را برای مشتریان فراهم می کند. و همواره مشتریان برای صرف غذا حق انتخاب و گزینه های متنوعی دارند. افراد صرف غذا در فضاهای آرام و دنج را ترجیح می دهند، به خصوص رستوران هایی با دکوراسیون صندلی رستوران شیک و مجلل.

خریداران صندلی رستوران روز به روز در حال افزایش اند. تمامی رستوران های شهر، از جمله رستوران های معمولی و یا خیلی لاکچری برای دکوراسیون خود، به صندلی رستوران نیاز دارند. صندلی رستوران بخشی از ارتباط با مشتریان را فراهم می کند، پس در انتخاب صندلی خوب و با کیفیت دقت فرمایید.

یکی از مهم ترین دغدغه های تاسیس رستوران، انتخاب صندلی رستوران است. توجه نمایید که صندلی رستوران د واقع اولین مرحله در ارتباط با مشتری است. به عبارت دیگر، صندلی رستوران علاوه بر اینکه یکی از ملزومات اصلی دکوراسیون می باشد، نشان دهنده ی میزان اهمیت و توجه شما به راحتی و آسایش مشتری است.

هرچه مشتری در رستوران شما احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشد، زمان بیشتری را در آنجا می گذراند. و بیشتر سفارش می دهد. به دوستانش حسابی تبلیغ رستوران شما را می کند و کلی مشتری جدید برای شما می آورد.

رستوران دار ها  به دلیل اینکه هزینه های زیادی برای ساخت وراه اندازی کسب و کار خود دارند، سعی می کنند تا در هزینه های رستوران خود تا حدی که امکان دارد صرفه جویی کنند. باید آن قدر در مورد انواع صندلی رستوران و ویژگی های متنوع آن ها اطلاعات داشته باشند که بتوانند صندلی مناسب رستوران خود را انتخاب کنند.

باید در مورد نوع سرویس هایی که در رستوران خود می خواهند به مشتریان ارائه دهند تصمیم بگیرند تا بتوانند راحت تر وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران را تهیه کنند.

برخی از رستوران ها دارای فضای باز مناسب هستند، اما متاسفانه به خوبی از آن موقعیت استفاده نمی کنند. و اقدامی در جهت زیباتر کردن فضای باز رستوران با مبلمان مناسب انجام نمی دهند. با کمی خلاقیت می توان با استفاده از صندلی رستوران فلزی، به فضای باز رستوران جلوه ای ویژه بخشید. برای طراحی و دیزاین فضای باز رستوران، می توانید از نمونه های خارجی حتی ایده بگیرید.

در راستای زیبا سازی فضای باز رستوران، می توانید از نظر متخصصین و طراحان بهره بگیرید. طراحان داخلی تجربه ی دیزاین فضای بیرونی رستوران ها را دارند و می توانند برای استفاده ی بهینه از فضای موجود به شما کمک نمایند. از مشورت با آن ها می توانید بهره ببرید. حتی می توانید نظرات و پیشنهادات مشتریان خود را در مورد چیدمان صندلی رستورانی در فضای باز جویا شوید و از آن استفاده نمایید.

امروزه مدل های متنوعی از صندلی رستوران در بازار وجود دارد که طبق سلیقه و نیازی که افراد دارند می توانند برای رستوران خود تهیه کنند. صندلی رستورانی در فضای باز یک انتخاب متفاوت برای رستوران های شیک و مدرن می باشد.

راحتی و سبک بودن از عوامل اصلی هنگام انتخاب مبلمان فضای باز رستوران، کافه و هتل  می باشد. زمانی که نوبت به تهیه ی صندلی رستورانی برای فضای باز می رسد،  توجه به  عملکرد و تطبیق پذیری آن با فضای باز ضروری می شود. صندلی رستورانی باید قابلیت جابجایی راحت باشد.

به طور کلی می توان گفت در تهیه مبلمان فلزی و آلومینیومی برای فضای باز رستوران، کافه و هتل، توجه به وزن و قابلیت جابجایی آن از نکات مهم می باشد.

صندلی رستورانی برای فضای باز، یک تجربه جذاب و فوق العاده برای مشتریان و میهمانان است. مبلمان آلومینیومی و فلزی شیک می توانند زینت بخش اماکنی مانند هتل، رستوران و کافه باشند.

صندلی رستورانی زیبا و کیفیت

مبلمانی که در رستوران ها، هتل ها و کافه ها استفاده می شوند، در جذب مشتری نقش مهمی دارند. اگر صندلی رستوران زیبا و شکیل باشد، مخاطب تمایل بیشتری برای مراجعه به آن رستوران را دارد. در محیط های زیبا و تمیز با دکوراسیون صندلی رستوران شکیل، مشتریان احساس راحتی بیشتری دارند.

این امر سبب می شود از غذا خوردن در آن محیط لذت بیشتری ببرند. و مجدد به آن رستوران برگردند. هم چنین در نوبت های بعد، دوستانشان را به همراه خود می آورند. و همواره نام رستوران شما به عنوان بهترین رستوران در ذهن شان نقش می بندد.

توجه به صندلی رستوران، کافه و هتل در فضای باز، می تواند به شما در رونق بخشیدن به کسب و کارتان کمک شایانی نماید. امروزه بسیاری از افراد عکس های خود در رستوران ها را در شبکه های مجازی با دیگران به اشتراک می گذارند. پس رسیدگی به ظاهر رستوران به ویژه صندلی رستوران بسیار مهم است.

تاثیر صندلی رستوران در رقابت های بین رستوران داران

رقابت در مشاغلی مانند هتل داری، بسیار افزایش یافته است. هم چنین در رستوران ها و کافه ها، جلب رضایت مشتریان نسبت به گذشته کمی سخت تر شده است. تعداد رستوران ها و کافی شاپ ها هر روز بیشتر می شود. دیزاین و طراحی فضاهای رستوران و یا هتل، امری ضروری است. دقت و توجه در انتخاب صندلی رستوران متناسب با دیزاین رستوران، زیبایی محیط را مضاعف می کند. به طوری که نگاه ها را جذب می کند.

صندلی رستوران، یکی از لوازم پراهمیت در طراحی و چیدمان فضای باز رستوران، کافه و هتل می باشد. پس از تاثیر صندلی رستوران در جذب مشتری غافل نشوید. هر رستورانی با توجه به کل فضایی که در اختیار دارد، به انتخاب صندلی رستوران می پردازد. برای مشتریان علاوه بر زیبایی صندلی رستوران، راحتی آن نیز مهم است.

در وهله ی اول شاید بتوان با زیبایی صندلی رستوران، مشتری جذب کرد. اما راحت نبودن صندلی رستوران می تواند سبب فراری شدن افراد از رستوران شما شود. پس در انتخاب صندلی رستوران، راحتی آن را نیز حتما در نظر بگیرید. برای مشتریان صرف غذا بر روی صندلی راحت اهمیت دارد، حتی اگر برای مدت کوتاهی در آن رستوران باشند.

پس تنها توجه به کیفیت غذا برای رقابت در این عرصه کافی نمی باشد. در کنار سرو غذای خوشمزه، توجه به صندلی رستوران مناسب و چیدمان میز هم بسیار با اهمیت است. در نتیجه اگر می خواهید رستورانی موفق داشته باشید، انتخاب صندلی رستوران با کیفیت را در دستور کار قرار دهید و از تاثیر دکوراسیون محیط بر مشتریان غافل نشوید.

 

مبلمان فلزی

از صندلی های فلزی همواره از گذشته تا حال استفاده می شده است. در دهه ی اخیر، مبلمان و میز و صندلی فلزی به خوبی مورد توجه مردم و طراحان داخلی قرار گرفته است. و استفاده از صندلی فلزی در فضاهای غیر اداری به طور چشم گیری افزایش یافته است. برای مدتی طولانی  در عرصه ی مبلمان، چوب حرف اول را می زد. و در اکثر جا ها از تولیدات چوبی مبلمان و میز و صندلی (نهارخوری مثلا) استفاده می شد. و سایر متریال مانند پلاستیک، فلز و آلومینیوم در رده های بعدی قرار می گرفتند.

اما با مرور زمان در ابتدای قرن بیستم توجه طراحان به سمت استفاده از فولاد کشیده شد و توانستند با استفاده از آن نوآوری هایی در صنعت مبلمان انجام دهند. حتی امروزه برخی از میز و صندلی هایی که در بازار وجود دارند، طراحی شان به همان سال های قرن بیستم بر می گردد. میز و صندلی های  مارسل بروئر، یکی از معروف ترین و زیبا ترین میز و صندلی های مربوط به آن دوران است. این سبک مبلمان برای مردم بسیار کاربردی و دوست داشتنی هستند. سبکی این مبلمان برای افراد حسن محسوب می شد و مشتریان زیادی را برای خرید آن تشویق و ترغیب می نمود.

به مرور با پیشرفت تکنولوژی در صنعت مبلمان، آلیاژ های جدید و خلاقیت طراحان باعث شد در این صنعت تغییر و تحول عظیمی رخ دهد. آلیاژهایی که هر کدام قابلیت های منحصر به فردی داشتند، در دست طراحان بسیار نقش تعیین کننده ای داشت. و باعث شد این سبک از مبلمان مورد توجه و اقبال عموم مردم قرار گیرند. و این اقبال و توجه مردم روز به روز بیشتر شد.

برخی از متریالی که در ساخت مبلمان فلزی کاربرد دارند، عبارتند از : چدن، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، برنج.

هر یک از این متریال مزایایی برای این جنس از صندلی و میز به همراه داشته است. چدن به دلیل استحکام بالا برای ساخت میز و صندلی ای که در فضای باز استفاده می شوند، بسیار مناسب است. اگر توجه کرده باشید معمولا پایه های نیمکت و صندلی های خیابان و پارک ها از این جنس هستند.

اما از معایب چدن می توان به زنگ زدن آن در رطوبت اشاره کرد. چدن در واقع فرم خالصی از آهن است. و وقتی در مجاورت رطوبت و نم قرار می گیرد اکسید می شود. از فولاد ضد زنگ بیشتر در ساخت لوله های تو خالی استفاده می شود. فلز فولاد ضد زنگ مقاومت کششی بالایی دارد. به همین جهت از آن به طور گسترده در ساخت انواع لوله ها و قطعات بدنه استفاده می شود.

در بین این متریال گفته شده، آلومینیوم مناسب ترین فلز برای ساخت میز و صندلی برای فضای باز است. زیرا آلومینیوم فلز سبکی است و در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم و با دوام است.زیرا اتم های آلومینیوم روی لایه های سطحی آن اکسید شده و تشکیل یک لایه محافظ می دهند و از اکسید شدن اتم های لایه های زیرین جلوگیری می کند.

از میز و صندلی های آلومینیومی عمدتا در فضای بیرون رستوران ها، استخرها، هتل ها و باشگاه ها استفاده می شود. اما فلز برنج در ساخت مبلمان و میز و صندلی خیلی کاربرد ندارد. به دلیل اینکه هم وزن زیادی دارد و هم نسبتا قیمت بالایی دارد و مقرون به صرفه نمی باشد. و از آن به صورت محدود در دکور و تزیینات استفاده می شود.

میز و صندلی های فلزی علاوه بر دوام و پایداری، جذابیت زیادی برای مردم دارند. خلاقیت کاری که می توان با فلز با انجام داد نامحدود است. به ویژه عملیاتی که امروزه با دستگاه های لیزر، پانچ و خم کاری cnc بر روی فلزات انجام می شود، این امکان را فراهم می کند که طیف وسیعی از این محصولات ساخته و روانه ی بازار شوند. و این امر رویای طراحان نوآور را به ارمغان آورده است.

برای پوشش فلزات، رنگ و ابکاری دو روش پر کاربرد هستند. خلاقیت در رنگ کوسن  صندلی های فلزی می تواند در  زیبا شدن محیط بیرون رستوران، کافه و یا هتل کمک شایانی نماید.

صندلی   رستورانی

صندلی رستوران فلزی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین صندلی ها در دکوراسیون می باشد. صندلی های فلزی در انواع مختلفی مانند، طرح مدرن و ساده و کلاسیک تولید می شوند. و مشتریان با هر نوع سلیقه ای می توانند از این نوع صندلی ها انتخاب کنند.  میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل آزالیا رستورانی، در برابر پوسیدگی و رطوبت مقاوم است. و در برابر تابش نور خورشید دوام بالایی دارد و برای فضاهای باز رستوران، استخر و کافه و هتل پیشنهاد می شود.

دلایل برتری میز و صندلی فلزی بر میز و صندلی چوبی برای فضای باز

امروزه میز و صندلی رستوران فلزی نسبت به میز و صندلی رستوران چوبی از تنوع بیشتری برخوردار هستند. هم چنین میز و صندلی فلزی قیمت مناسب تری دارند. مبلمان رستوران های فلزی مد است، و محبوبیت آن ها تنها به دلیل  سطح براق و شیک آن نیست. ترکیبی از عوامل مختلف، همه در جذابیت این صندلی ها نقش داشته و آن را به یک تصمیم عالی برای خرید تبدیل کرده است. برای بسیاری از رستوران ها، هتل ها و کافه ها مبلمان فلزی به بهترین و به صرفه ترین انتخاب تبدیل شده است. صندلی های فلزی انعطاف پذیر و شیک به رستوران، کافه و هتل شما روح تازه ای می بخشند.

میز و صندلی های فلزی در دوام و کیفیت از سایر متریال مانند چوب پیشی گرفته اند. تمیز کردن میز و صندلی فلزی راحت است. و لک روی آن زود از بین می رود. با نگهداری و مراقبت مناسب از میز و صندلی فلزی رستوران، می توانید حتی سالها از آن استفاده نمایید، بدون آنکه ساییدگی و آسیبی ببیند. این صندلی ها با تغییر فصل، در گرما و سرما ترک نمی خورند و هیچ مشکلی برایشان پیش نمی آید. صندلی های فلزی در استفاده های مکرر، آسیب نمی بینند. اما صندلی چوبی به مرور زمان دچار تغییرات و صدمه می شود. و صندلی چوبی برای فضای باز رستوران، هتل و کافه مناسب نیستند.

در رستوران ها ممکن است سهوا نوشیدنی روی میز و صندلی ریخته شود، پس میز و صندلی ای مورد نیاز است که مقاوم باشد. میز و صندلی رستوران فلزی این قابلیت را دارد. این میز و صندلی ها همچنین در برابر مواد شیمیایی پاک کننده سطوح و دفع آفات مقاوم هستند.

برای مکان های شلوغی مانند فضای باز رستوران، کافه و یا هتل ایده آل هستند. این محصول را می توان در تمام طول سال، حتی در شرایط باران یا برف استفاده کرد. از آنجا که میز و صندلی فلزی بسیار بادوام است، می تواند توسط کودکان بدون ترس از آسیب دیدن و لکه شدن از آن استفاده شود. میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل کاغذی رستورانی، برای مطابقت با دکوراسیون خاص و زیبا بسیار عالی است.

برگزاری جشن ها در فضای باز رستوران و کافه

امروزه بسیاری از افراد، کافه و رستوران ها را برای برگزاری جشن های خود بر می گزینند. مردم در روز های خاصی مانند تولد، جشن نامزدی و سالگرد عقد، خاطرات خود را ثبت می کنند. مجلل بودن رستوران با صندلی رستوران شکیل، می تواند زینت بخش عکس ها باشد. و روز به یاد ماندنی را برای مشتریان به ارمغان آورد.

صندلی رستوران برای فضای باز

بر خلاف گذشته، امروزه رستوران ها تنها مکان هایی برای صرف غذا نیستند. بلکه افراد زمانی را در رستوران برای قرار ملاقات های دوستانه و خانوادگی، سپری می کنند. و به دنبال رستورانی هستند که در آن، اوقات خوشی را بگذرانند.

در روز هایی که هوا دلنشین و خنک است، اکثرا ترجیح می دهند در فضای باز رستوران به صرف غذا و نوشیدنی بپردازند. راحتی صندلی رستورانی که در فضای باز استفاده می شود، برای مشتریان بسیار مهم است.

صندلی های رستوران برای فضای باز، تنوع بسیاری دارند. که در واقع هر یک از این صندلی ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. مفتخریم صندلی رستوران متنوع و مناسب با هر سلیقه ای را برای هموطنانمان تولید کرده و با قیمت رقابتی عرضه کنیم.

نکاتی که قبل از خرید صندلی رستوران برای فضای باز باید در نظر بگیرید!

قبل از خرید صندلی رستورانی فضای باز، همواره باید نکاتی را در نظر گرفت. میز و صندلی رستوران می توانند حرف های ناگفته بسیاری را درباره ی رستوران مذکور، به مشتریان القا کنند. در گام نخست، مکان مورد نظر در فضای باز، که می خواهید صندلی رستوران بچینید را به خوبی اندازه گرفته و ابعاد و گنجایش آن را بررسی کنید. توجه به ظرفیت هتل و رستوران از نکات اولیه قبل از خرید صندلی رستوران می باشد.

خوب بررسی کنید که کل رستوران و کافه چند متر مربع است. حال متراژ بخش هایی از رستوران که می خواهید آنجا را مبلمان کنید، محاسبه نمایید. حتما فضایی را برای رفت و آمد مشتریان و کارکنان رستوران در بین مبلمان، صندلی ها و میز ها لحاظ کنید. طوری که برای عبور افراد خلل و مشکلی ایجاد نشود. فضای باز رستوران می تواند به صورت یک بخش و یک سره و یا به چند قسمت کوچکتر تقسیم شده باشد. به طور مثال می توانید میز و صندلی های دو نفره را به بخش های کوچکتر اختصاص دهید و از میز و صندلی های با تعداد بیشتر و چند نفره در بخش های بزرگتر رستوران استفاده نمایید.

متاسفانه بعضی از کافه و رستوران ها به خوبی از امکان فضای باز رستوران و کافه استفاده نمی کنند. افراد امروزه بیشتر از گذشته، تمایل به رنگ های روشن و شاد دارند. فضای باز رستورانی که با صندلی رستوران شکیل، مبلمان شده است، می تواند به چشم مشتری خوش بیاید. و باعث رونق کسب و کار رستوران داران عزیز شود.

حتما تعداد و نوع صندلی رستوران درخواستی خود را مشخص کنید. از دیگر نکات برای خرید صندلی رستورانی جهت استفاده در فضای باز، سبک و طرح آن می باشد.

زیبا سازی و توجه به شکل و شمایل فضای باز رستوران، یکی از روش های جذب مشتری است. فرض کنید مشتری برای تولد فرزندش، کافه و یا رستوران شما را انتخاب نماید. کافیست یک عکس از آن جشن تولد در فضای مجازی با دوستانش به اشتراک بگذارد.

در صورتی که دکوراسیون و مبلمان و خدمات رستوران شما خوب و درخور باشد، مشتری های جدید به سمت رستوران شما برای برگزاری جشن هایشان متمایل می شوند. و خاطره ی خوبی برای شرکت کنندگان جشن از رستوران شما می ماند و برای همیشه در ذهن شان ثبت می شود. و در کنار سایرین از رستوران شما تعریف می کنند. پس توجه به ظاهر رستوران امری انکارناپذیر است.

از دیگر نکات برای خرید صندلی رستوران، توجه به همخوانی رنگ و مدل صندلی رستوران در فضای باز، با سایر عناصر فضای رستوران می باشد. زیرا معمولا  قبل از تاسیس یک رستوران، تم مشخصی برای دکوراسیون آن در نظر می گیرند. همخوانی مبلمان استفاده شده در فضای باز با تم رستوران، از نکات ریز طراحی و دیزاین رستوران می باشد.

برای مثال رنگ های قرمز و زرد به دلیل اینکه رنگ های گرمی محسوب می شوند، رنگ های خوبی برای دکوراسیون رستوران ها و یا کافه ها می باشند. این رنگ ها اشتها را زیاد می کنند. اما در مقابل رنگ هایی مانند آبی از اشتهای افراد می کاهند. رنگ آبی، رنگی آرامش بخش است و خیلی برای استفاده در دکوراسیون هتل، کافه و یا رستوران پیشنهاد نمی شود. البته در موارد نادری مانند رستوران های دریایی، رنگ آبی در دکوراسیون آن دیده می شود.

صندلی فلزی و آلومینیومی گزینه مناسبی برای فضای باز رستوران می باشند. برای مثال مدل میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل آنتوریوم رستورانی می تواند راحتی و آرامش در صرف غذا را برای مشتریان فراهم آورد. و هم چنین به شکیل شدن فضای باز رستوران کمک نماید.

گاهی بر اساس نوع مشتریان، صندلی رستوران را انتخاب می کنند. برای مثال مبلمان فضای باز یک کافه کتاب درون شهر با یک رستوران جاده ای و برون شهری متفاوت است. رستوران هایی که جشن های تولد را برگزار می کنند، معمولا از صندلی های فلزی با پشتی در فضای باز رستوران استفاده می کنند.

پس قبل از خرید مبلمان فضای باز رستوران، کافه و یا هتل،  نوع مشتریانی که قرار است به آن مکان مراجعه کنند را حتما در نظر بگیرید. و براساس جامعه ی هدف خود خرید خود را قطعی نمایید.

پارامتر دیگر در خرید صندلی فضای باز هتل، کافی شاپ و رستوران، توجه به جنس آن صندلی است. امروزه تنوع میز و صندلی کافی شاپ، رستوران و هتل زیاد است. در این صنعت از متریال مختلفی مانند فلز، چوب، پلاستیک و آلومینیوم و… استفاده می شود. برای انتخاب صندلی رستوران که مناسب فضای باز رستوران باشد ، می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید.

در بدو ورود مشتریان به فضای باز رستوران، هتل و یا کافه، اولین چیزی که نظر آن ها را جلب می کند، طراحی داخلی و میز و صندلی آنجاست. و در آن هنگام مشتری تصمیم می گیرد که به داخل آن رستوران برای صرف غذا برود و یا نه. فضای باز رستوران اگر دل انگیز باشد، یک نقطه ی قوت مهم رستوران می باشد که می تواند شما را از رقیبان جلو بیاندازد.

قبل از خرید صندلی رستوران، فضای رستوران خود را مرز بندی نمایید. به صورت دقیق روی کاغذ جای قرارگیری هر یک از میز و صندلی های کافه و هتل را مشخص نمایید. و فاصله ای که می خواهید بین هر کدام از بخش ها باشد، را حتما لحاظ کنید. که بعد از خرید میز و صندلی ها با مشکلات احتمالی، مثل کمبود جا و یا عدم وجود فاصله ی رفت و آمد مواجه نشوید.

از دیگر نکاتی که بهتر است قبل از خرید میز و صندلی رستوران و کافه و یا هتل به آن توجه نمایید، پایه های صندلی، راحتی تکیه گاه و نشیمن گاه صندلی، ارتفاع میز و صندلی و وزن میز و صندلی می باشد. در طی روز مشتریان بارها و بارها صندلی ها را حرکت می دهند، و صندلی روی کف زمین کشیده می شود. مهم است که هرگاه مشتری صندلی را برای نشستن و برخاستن جابجا کرد، صندلی بر اثر کشیده شدن روی زمین صدای ناخوشایندی ایجاد نکند.

دوام و کیفیت میز و صندلی ای که در فضای باز رستوران، هتل و یا کافه استفاده می شود بسیار مهم است. زیرا میز و صندلی در فضای باز در معرض رطوبت و گرد و غبار قرار دارند. پس در هنگام خرید میز و صندلی برای فضای باز رستوران، کافه و هتل و سایر اماکن،  جنس و کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید و از دوام آن مطمئن شوید. میز و صندلی ریختگری آلومینیوم گل حنا رستورانی پیشنهاد ما برای فضای باز رستوران، کافه و هتل شما می باشد.

قبل از خرید صندلی رستوران، کافه و هتل، به نکاتی که در بالا گفته شد، توجه فرمایید.

نتیجه گیری در خرید مبلمان رستوران، کافه و هتل

به طور کلی، محیط رستوران، کافه و هتل باید به گونه ای طراحی و دیزاین شود که افراد آنجا احساس راحتی داشته باشند. و جشن ها، تولد ها و اوقات خوش خود را به همراه خانواده و دوستانشان آنجا بگذرانند. اتمسفر خوب و شاد موجود در هتل، رستوران و کافه می تواند سبب جذب مشتری شود. مشتری هایی که احتمالا مشتری دائمی می شوند.

مسلما اگر فضای رستوران، هتل و یا کافه دوستانه و شاد نباشد، افراد تمایل به گرد هم آمدن در آن محیط را ندارند. و اینجاست که رقیبان از شما پیشی می گیرند. و مشتریان به سمت کافی شاپ، رستوران و یا هتل با فضای زنده و شاد و پویا می روند. زیرا به اندازه ی کافی کل روز را در محیط پرفشار و  استرس کار گذرانده اند، و اکنون به محیطی سرزنده و دنج برای صرف غذا و گذراندن با دوستان نیاز دارند.

پس بنابراین برای ایجاد محیط رستوران، کافه و یا هتل شاد و  صمیمی، توجه به طراحی و دکوراسیون فضا از نکات مهم است. استفاده از صندلی کافه با طراحی شکیل از جنس فلز می تواند برای فضای باز رستوران، هتل و یا کافه انتخاب مناسبی باشد. صندلی رستوران فلزی در مدل های متعدد و متناسب با هر سلیقه ای در بازار موجود می باشد.

برای جذب نظر مشتری، به مبلمان کافه و رستوران خود خیلی توجه نمایید، رنگ و مدل و همخوانی آن با محیط و همچنین پیشنهادات مشتری ها. و همواره باید به سلیقه ی مشتری احترام گذاشت. و از نظرات آن ها در جهت بهبود وضعیت رستوران استفاده کرد. و طبق آن به چیدمان صندلی ها و مبل ها در فضای باز و یا فضای بسته ی رستوران، کافه و یا هتل پرداخت. زیرا همیشه ملاک، آرامش، آسایش و جلب رضایت مشتری می باشد.

صندلی رستورانی تولید شده توسط مجموعه ی ما، از طراحی زیبا و شکیل برخوردار بوده و مدرن می باشد. تنوع مدل های صندلی رستوران، امکان استفاده در فضاهای باز رستوران، کافه و هتل را فراهم می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی راه سبز کلبه ها، شناخت و درک نیاز های مشتریان عزیز می باشد. تنوع محصولات ما، دست شما را برای انتخاب محصول متناسب با سلیقه ی تان آزاد گذاشته است. مفتخریم به تولید کالای با کیفیت ایرانی برای هموطنان عزیزمان، در کنار شما برای شما تولید می کنیم. تمامی محصولات ما شامل میز و صندلی رستوران، میز و صندلی کافی شاپ، میز و صندلی هتل و صندلی رستورانی با کیفیت و با دوام هستند.

تمامی محصولات مجموعه با نهایت دقت و ظرافت برای شما مشتریان مشکل پسند مهیا شده اند. همه ی محصولات در هر رنگ و مدل و جنس برای شما در دسترس هستند. موارد انتخاب شده شما نیز از طریق برنامه سریع تولید ما در دسترس شما خواهند بود. و شما از سالها تجربه و تخصص ما در این صنعت سود می برید.

قیمت تمامی محصولات منصفانه تعیین شده اند و ما به نفع مصرف کننده کار می کنیم. کالای ایرانی، برای مصرف کننده ایرانی.

مزیت های انتخاب راه سبز کلبه ها

ما محصولات را می شناسیم.

ما مشتریان و نیازهای آنها را درک می کنیم.

ما انعطاف پذیر و قابل دسترس هستیم.

ما کار سختی را برای اطمینان از یک تجربه خرید عالی انجام دادیم، تا سالهای آینده بر تعداد مشتریان خود تکیه کنیم.

یکی از بزرگترین کمک هایی که گروه تولیدی راه سبز کلبه ها به مشتریان خود نموده است، تعداد زیاد انتخاب. و تنوع محصولی میز و صندلی رستوران ، صندلی هتل ، میز و صندلی کافی شاپ ، صندلی رستورانی است، انواع از لحاظ نوع، جنس و رنگ بندی های مختلف.

در کنار شما، برای شما تولید می نماییم.

همکاران عزیز و فروشندگان محترم برای تهیه میز و صندلی رستوران ، صندلی هتل ، میز و صندلی کافی شاپ ، صندلی رستورانی به. صورت عمده، چه به صورت خام و یا رنگ شده، میتوانند با مدیر فروش در تماس باشند.

افتخار داریم که میتوانیم کالای ایرانی با کیفیت بالا، به هموطنان گرامی خود تحویل دهیم.

تهیه شده توسط گروه تولیدی راه سبز کلبه ها، استفاده با یادآوری منبع و برقراری لینک صفحه بی مانع است.

فهرست