میز آلومینیومی و صندلی آلومینیومی ، مبلمان آلومینیومی

مبلمان آلومینیومی ، میز آلومینیومی و صندلی آلومینیومی یکی از انواع مبلمان باغی می باشد، که فلز به کار رفته در ساخت آن آلومینیوم است.

فرآیند ساخت

میز_آلومینیومی و صندلی آلومینیومی از روش مذاب کردن آلومینیوم و قالب گیری قطعات و سپس سرهم نمودن (اسمبل) قطعات تولید می گردد.

انتخاب نوع آلومینیوم و از لحاظ آلیاژ بسیار مهم است، چون با انتخاب اشتباه شکنندگی قطعه بسیار بالا میرود و محصول بی کیفیت تولید می شود.

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله توانسته محصولاتی با کیفیت و با بهترین مواد اولیه تولید نماید.

از این دسته تولیدات مبلمان آلومینیومی یا میز و صندلی های آلومینیومی یکی از شاخص ترین تولیدات راه سبز کلبه ها می باشد.

به صورتی که ما محصولات خود را گارانتی نموده و اگر در شرایط گارانتی مشکلی برای محصولات پیش بیاید، بخش پشتیبانی ملزم به تعویض محصول می گردد.

میزهای آلومینیومی

میزهای آلومینیومی در قطر های ۶۰-۷۰-۹۰-۱۱۰-مستطیل-بیضی قابل ارائه می باشد. که شما با مراجعه به راهنمای خرید میز و صندلی آلومینیومی با کاربردهای آن آشنا می شوید.

نوع صندلی های آلومینیومی

صندلی های آلومینیومی به صورت دسته دار و بدون دسته به بازار عرضه می گردد. قیمت صندلی های بی دسته پایین تر از انواع دسته دار می باشد.

یک نوع صندلی_آلومینیومی و جود دارد، که ارتفاع کوتاه و اندازه کفی آن بزرگ است.، که به آن مبل آلومینیومی کاج می گوییم، یکی از انواع راحت .و بسیار با کیفیت میز و صندلی آلومینیومی می باشد.

در کنار شما، برای شما تولید می نماییم.

همکاران عزیز و فروشندگان محترم برای تهیه مبلمان ویلایی ، مبلمان باغی ، مبلمان فضای باز به صورت. عمده، چه به صورت خام و یا رنگ شده، میتوانند با مدیر فروش در تماس باشند.

افتخار داریم که میتوانیم کالای ایرانی با کیفیت بالا، به هموطنان گرامی خود تحویل دهیم.

تهیه شده توسط گروه تولیدی راه سبز کلبه ها، استفاده با یادآوری منبع و برقراری لینک صفحه بی مانع است.

فهرست