راهنمای خرید میز و صندلی رستوران ، میز و صندلی هتل

در ابتدا لازم می دانیم قبل از توضیح در مورد میز و صندلی رستوران ، میز و صندلی هتل توضیحی در مورد رستوران خدمت شما خواننده عزیز عرض نماییم.

رستوران مکانی برای خوردن خوراک است، این یک تعریف عامیانه و عمومی است، اما از دیدگاه ما رستوران ارائه سرویس سرو خوراک از طریق یک فضای دنج و آرام برای استراحت، محیطی امن و خالی از دقدقه، برای مشتری می باشد، این سرویس خاطره انگیز و به یاد ماندنی خواهد بود، دلیل ارائه این سرویس و محیط سازی درست یک رستوران، خاطره انگیزی مشتری، برای ورود دوباره و چندباره اوست.

این نوع سرویس شامل جنبه های زیادی است. یک وجه آن ارائه یک خوراک خوشمزه است، که باید توسط کارشناس این موضوع مورد بحث واقع شود، وجه بعدی محیط سازی است، که در مقاله ایی دیگر در مورد آن صحبت خواهد شد، وجه بعدی می تواند در مورد برخورد پرسنل باشد، نور پردازی، موسیقی، آثار هنری، فاصله ها برای ایجاد آسایش و غیره، اما در این مقاله، ما در مورد میز و صندلی رستوران بحث خواهیم کرد.

میز و صندلی رستوران یکی از مهمترین جنبه های خاطره انگیزی برای مشتری هاست، باید به دائمی بودن مشتری ها فکر کرد، پس مطمئن باشید باید به راحتی او بیشتر از خود او فکر کنید. چه کنیم؟ بیایید این وجه مهم را، یعنی انتخاب درست میز و صندلی رستورانی، به یک گروه حرفه ایی معتبر به نام گروه تولیدی راه سبز کلبه ها بسپاریم.

گروه تولیدی راه سبز کلبه ها با توجه به پشتوانه محصول های خود و گروه طراحی قوی، که مورد توجه بسیاری از هتل ها و رستوران و کافی شاپ های بزرگ و کوچک قرار گرفته است،  توانسته نکته های بسیار مفیدی از آنها دریافت و ضبط نمایید. بدین سبب میتوان گفت که برای طراحی و باز طراحی رستوران ها، میز و صندلی هتل ها و کافی شاپ ها باید از جنبه های زیادی مورد بررسی قرار گیرد، تا همواره بهترین محیط از نظر چیدمان وسایل در جهت ایجاد بهترین راندمان سرویس دهی و کسب درآمد در ساعات اوج مراجعه مشتری ها و نکات دیگر ایجاد گردد.

میز و صندلی رستوران ، میز و صندلی هتل با توجه به محیط های مورد نظر کارفرما انتخاب می گردد، این محیط ها پس از بررسی های فراوان توسط گروه طراح به کارفرما ارائه می گردد. برای مثال در یک رستوران مدرن جایی برای تخت های سنتی وجود ندارد، همین گونه در یک رستوران سنتی فضایی برای تخت ها و آلاچیق ها در نظر گرفته خواهد شد. میز و صندلی های هتلی و رستورانی گروه تولیدی راه سبز کلبه ها از سه نو ع متریال اصلی تشکیل می گردند، این متریال ها فلز آهن، فلز آلومینیوم و حصیر بافت می باشد. مبلمان های فلزی بیشتر برای ویلا ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما میز و صندلی های آلومینیومی و میز و صندلی های حصیری در محیط های رستورانی بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود. ما در انتخاب درست میز و صندلی های رستورانی باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که کالایی که ارائه می گردد، از نظر مقاومت نسبت به استفاده باید از استاندارد بالایی برخوردار باشد. بدین جهت از بین صندلی های حصیری و آلومینیومی تولیدی خود، چندین نمونه که از لحاظ مقاومت و دوام بسیار مورد آزمایش قرار گرفته انتخاب نموده و در دسته میز و صندلی های رستورانی، هتلی و کافی شاپی قرار داده ایم.

رنگ ها بسیار مهم هستند، در انتخاب رنگ محیط و میز و صندلی ها دقت بسیار گردد،

در کنار شما، برای شما تولید می نماییم.

همکاران عزیز و فروشندگان محترم برای تهیه مبلمان ویلایی ، مبلمان باغی ، مبلمان فضای باز به صورت عمده، چه به صورت خام و یا رنگ شده، میتوانند با مدیر فروش در تماس باشند.

افتخار داریم که میتوانیم کالای ایرانی با کیفیت بالا، به هموطنان گرامی خود تحویل دهیم.

تهیه شده توسط گروه تولیدی راه سبز کلبه ها، استفاده با یادآوری منبع و برقراری لینک صفحه بی مانع است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست