راهنمای خرید صندلی معلق ، تاب ریلکسی ، مبل معلق

همان طور که می دانید مبل معلق ، صندلی معلق ، تاب ریلکسی و یا صندلی ریلکسی انواع مختلفی دارند و در هر فضایی می توان از آن ها استفاده کرد. نمونه هایی از این مبل های معلق برای فضای بیرونی خانه مناسب هستند، اگر شما هم دوست دارید تا از نسیم خنک بهاری و یا تابستان با نشاط همچنین زیبایی های پاییز و یا یک فنجان چای داغ در سرمای زمستان بیشتر بهره مند شوید می توانید برای بالکن، پاسیو و حیاط خلوت خانه تان یکی از این مبل های معلق را تهیه کنید.

مبل معلق  انواع مختلفی دارند. منظور از نظر شکل ظاهری آن ها است و بهترین گزینه برای تغییر سبک استراحت می باشد.

تنوع بافتی مدل ها و رنگ بندی بافتی

صندلی تابی یا همان صندلی ریلکسی از لحاظ بافت انواع مختلف دارد، نوع کنفی، نوع پلی اتیلن و غیره که  مقاوم در برابر بارش برف و باران و تابش آفتاب (صندلی ریلکسی با بافت کاموایی قابلیت استفاده در فضای باز را ندارد.) هستند.

صندلی معلق  را می‌توانید تقریبا در داخل خانه و در هر اتاقی نصب کرده، با انتخاب مدل‌های زیبا حالت دکوراتیو به آن دهید.

تنوع تاب ریلکسی به قدری زیاد است که شما می توانید با توجه به بودجه و دکوراسیون محل نصب، مدل مورد نظر خودتان را پیدا نمایید. تنوع تشک های آنها بسیار زیاد است، تقریباً همه رنگ.

ساختار اصلی صندلی معلق ، تاب ریلکسی فلز آهن است که پس از ساخت بوسیله رنگ الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده و پس از آماده سازی بوسیله دست بافته می شوند، بله این صندلی ها بوسیله دست بافته میشود و ماشین در آن دخالت ندارد. نوع پلی اتیلن میتواند سالیان سال زیبایی بخش فضای شما خواهد بود و نوع کنفی با قیمت بسیار مناسب خود، مهمان بسیاری از هموطنان عزیز می باشد.

در کنار شما، برای شما تولید می نماییم.

همکاران عزیز و فروشندگان محترم برای تهیه مبلمان ویلایی ، مبلمان باغی ، مبلمان فضای باز به صورت عمده، چه به صورت خام و یا رنگ شده، میتوانند با مدیر فروش در تماس باشند.

افتخار داریم که میتوانیم کالای ایرانی با کیفیت بالا، به هموطنان گرامی خود تحویل دهیم.

تهیه شده توسط گروه تولیدی راه سبز کلبه ها، استفاده با یادآوری منبع و برقراری لینک صفحه بی مانع و است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست