راهنمای خرید تاب ویلایی ، تاب باغی

تاب ویلایی ، تاب باغی و انواع دیگر تاب ها معمولا در پارکها مورد استفاده بچه ها و بزرگتر ها قرار می گیرد. آنها یک صندلی معلق هستند که برای آرامش افراد استفاده می شوند. صندلی تاب می تواند بوسیله طناب یا زنجیر آویزان گردد. تاب ها معمولا حرکت رو به جلو و عقب دارند سایزهای متنوعی دارند. یک نفره دونفره سه نفره. ساختار تاب هایی که در پارک ها و فضاهای عمومی مورد استفاده قرار می گیرد با تاب ویلایی ، تاب باغی که در ویلا ها و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است. این تفاوت ها در اسکلت، نشیمن گاه، زنجبرها و بلبرینگ ها می باشد.

تنوع در ظاهر آنها بسیار زیاد است. صندلی تاب ها می تواند از پلاستیک ، تخته ، فلز و لاستیک چرخ اتومبیل ها ساخته شود.

انواع تاب ها :

  • تاب هایی که باتایر اتومبیل بوسیله طناب آویزان می گردد.
  • تاب هایی که در طبیعت بوسیله درختان ایجاد می کردند.
  • تاب هایی که بوسیله طناب ایجاد می گردد. در فرهنگ ما ایرانیان در ۱۳ روز عید نوروز از این مدل تاب استفاده می شود.
  • تاب کودک :
    • نوع اول : کودک در محفظه ای که دوپایش از آن بیرون زده و تقریبا تا زیر دستها در داخل محفظه قرار می گیرد.
    • نوع دوم :تاب ننو نام دارد که کودک نوپا در آن به استراحت مشغول می گردد و به آرامش می رسد.این نوع تاب بوسیله یک ملحفه به در بسته می شود و کودک در آن قرار می گیرد.
  • تاب باغی که معمولا از جنس فلز یاچوب ساخته می شود. این تاب ها بصورت دونفره سه نفره طراحی شدند.آنها به جهت وزن بالا خود ایستاده هستند و سایبان آنها متحرک جهت ایجاد سایه در تمای ساعات روز مورد استفاده قرار می گیرد.

تنوع تاب ویلایی ، تاب باغی از نوع طنابی تا مدل نیمکتی آن قدر هست که بتوانید نوع مناسب با دکوراسیون خود را پیدا کنید.

تاب ها خطرهایی نیز دارند، از این خطرها میتوان به افتادن فرد قبل از ایست کامل نشیمن تاب و پریدن فرد و فرود ناموفق نام برد، همچنین زدن ضربه و تصادف با فردی است که در نزدیکی تاب در حال بازی و یا پیاده روی است و یا قرار دادن تاب نزدیک دیوار و فنس است که ممکن است با بی توجهی کودک استفاده کننده موجب برخورد وی با دیوار یا فنس شود.

در کنار شما، برای شما تولید می نماییم.

همکاران عزیز و فروشندگان محترم برای تهیه مبلمان ویلایی ، مبلمان باغی ، مبلمان فضای باز به صورت عمده، چه به صورت خام و یا رنگ شده، میتوانند با مدیر فروش در تماس باشند.

افتخار داریم که میتوانیم کالای ایرانی با کیفیت بالا، به هموطنان گرامی خود تحویل دهیم.

تهیه شده توسط گروه تولیدی راه سبز کلبه ها، استفاده با یادآوری منبع و برقراری لینک صفحه بی مانع و است.

این مطالب هم شاید برای شما مفید باشد : خرید میز و صندلی آلومینیومی – راهنمای خرید مبلمان باغی – راهنمای خرید میز و صندلی رستوران – راهنمای خرید سایبان – راهنمای خرید آلاچیقراهنمای خرید صندلی معلقراهنمای خرید باربیکیو

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست