باربیکیو گازی ، کباب پز گازی ، منقل گازی ، باربیکیو ذغالی ، کباب پز ذغالی

در این مقاله کوتاه سعی شده تا توضیحاتی در مورد باربیکیو گازی ، کباب پز گازی ، منقل گازی ، باربیکیو ذغالی ، کباب پز ذغالی آورده شود، در زبان شیرین پارسی معنای کلمه های باربیکیو، منقل و کبابپز یکی می باشد و تنها تفاوت های کوچکی در آنها وجود دارد. با توجه به فرهنگ ایرانی در این مقاله دو دسته باربیکیو خدمت شما توضیح داده شده است.

باربیکیو گازی ، کباب پز گازی ، منقل گازی

در مدل گازی کباب پز منبع گرما گاز می باشد و این منبع می تواند گاز شهری و یا کپسول گاز باشد. با تعویض ژیگلاتور میتوانید منبع گاز را تعویض نمایید. باید توجه داشته باشید، در فصل سرما منبع گاز کپسول دچار یخ زدگی می گردد و ممکن است بر عملکرد دستگاه تاثر بگذارد و موجب خاموش شدن شعله باربیکیو گازی شما گردد.

باربیکیو گازی ، کباب پز گازی ، منقل گازی گروه تولیدی راه سبز کلبه ها شامل چهار زیر گروه می باشد. این چهار گروه شامل باربیکیو گازی توکار ، کباب پز گازی درب گرد ، منقل گازی درب تخت و باربیکیو گازی درب شیشه ایی می باشد.

ابعاد باربیکیو ها با توجه به سفارش شما ساخته می شود و شما می توانید مواردی همچون تک شعله اجاق گازی ، جوجه گردان ، پایه کابینتی و … را نیز درخواست نمایید. همچنین در صورت درخواست شما باربیکیو ها می تواند از جنس ورق استنلس استیل ضد زنگ ساخته شود.

باربیکیو ذغالی ، کباب پز ذغالی

باربیکیو ذغالی ، کباب پز ذغالی یا منقل ذغالی از منبع گرمایشی ذغال یا چوب های جنگلی در ایجاد حرارت استفاده می نماید. در این مدل کباب پز که مواد کباب شونده بروی ذغال کباب می شود، طعم و بوی بسیار دلپذیری در خوراک ایجاد می نماید.

در باربیکیو های ذغالی گروه تولیدی راه سبز کلبه ها امکان اضافه کردن صفحه گریل ، کابینت و جوجه گردان وجود دارد همچنین میتوانید جنس و رق های آنرا از استنلس استیل ضد زنگ سفارش دهید. در ضمن جهت راحتی شما، سفارش بنا به سایز در خواستی شما، ساخته خواهد شد.

در کنار شما، برای شما تولید می نماییم.

همکاران عزیز و فروشندگان محترم برای تهیه مبلمان ویلایی ، مبلمان باغی ، مبلمان فضای باز به صورت عمده، چه به صورت خام و یا رنگ شده، میتوانند با مدیر فروش در تماس باشند.

افتخار داریم که میتوانیم کالای ایرانی با کیفیت بالا، به هموطنان گرامی خود تحویل دهیم.

تهیه شده توسط گروه تولیدی راه سبز کلبه ها، استفاده با یادآوری منبع و برقراری لینک صفحه بی مانع است.

فهرست